1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy
Ola Olka

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8227

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-12-29, 15:49   Temat: Rak trzonu macicy
asiuasiu1 napisał/a:
Nie sądzę że to stres ona przed operacja byla tu z Nami 3 lata

Jak sama piszesz było to przed operacją. Może ma teraz inna kondycję psychiczną którą jeszcze pogorsza fakt że ogólnie w Irlandii gorzej się czuje? To tylko oczywiście sugestia ale jakiś może łagodny antydepresant by tu pomógł?

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak trzonu macicy
Ola Olka

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8227

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-12-29, 09:53   Temat: Rak trzonu macicy
asiuasiu1 napisał/a:
Problemy z kręgosłupem ma.mówi że brzuch ja boli po lewej stronie że przed wczoraj był twardy po lewej stronie że ból przechodzi do lewej nogi

Ja bym tu też podejrzewała kręgosłup. Takie promieniujące bóle do nogi mogą byś spowodowane np. zapaleniem nerwu kulszowego.
A te rzuty gorąca - może to ze stresu? Może jest daleko od domu, rozmyśla , boi się i tak to się objawia?
Porozmawiaj jeszcze na ten temat.

Pozdrawiam
  Temat: Rak trzonu macicy
Ola Olka

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8227

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-10-09, 16:26   Temat: Rak trzonu macicy
Odczekaj aż będą wyniki. Napewno te węzły zbadają. W razie czego będziesz patrzeć jak choć na trochę przyjechać. Dzwoń do mamy. To pomaga. Wiem bo sama jestem zagranicą a rodzice w Polsce.
Pozdrawiam
  Temat: Rak trzonu macicy
Ola Olka

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8227

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-10-09, 11:01   Temat: Rak trzonu macicy
W jakim wieku i w jakiej ogólnej kondycji jest twoja mama? Ty jesteś zagranicą a ktoś inny z rodziny na miejscu?
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group